Jaga

Kõik Tiskreoja ridaelamud on leidnud endale omaniku.
Vaata meie Uus-Järveküla ja Luccaranna projekte.

Uus-Järveküla

Invego ja EfTEN United Property Fund rajavad Rae valda kokku 165 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järveküla elurajooni.

Ühtegi nii mastaapset ridaelamute arendust Tallinna piiril ei ole ja tõenäoliselt ka ei tule. Rae valda rajatav Uus-Järveküla on suurepärane koht lastega perede jaoks. Ühelt poolt on vahetus läheduses olemas väga head lasteaiad-koolid ja muu eluks vajalik ning samas ümberringi kena loodus, teisalt aga kesklinna lähedus, teedevõrk ja mugavad ühendused. Projekti esimene etapp valmib 2023. aasta kevadel.

Luccaranna

Luccaranna arenduse 10-hektariline mereäärne ala koosneb 30-st hoonest ja on planeeritud ühtse arhitektuurse tervikuna. Eesmärk on tagada privaatsus ja luksuslikkus eestlastele ajalooliselt loomuomase Kadrioru-tüüpi alana, millel on väikestest kortermajadest koosnevad kvartalid, kus autod on viidud kvartali äärde, tagades majade vahel roheluse ja autovaba elukeskkonna.

Kogu elamurajooni ühendab ainulaadne lineaarpark, mille keskmeks on laudtee. Hoonete paigutamisel ja ala planeerimisel oleme eriliselt tähelepanu pööranud privaatse ning avaliku ruumi eraldamisele. Kokku loome 11 kolmikvillat ja 16 väike-kortermaja. Esimesed kodud valmivad 2022. a sügisel.

Vaata meie teisi projekte