Jaga

Kodu Invego rajatud elurajoonis: kuidas loome ja kuidas hoiame?

Oleme inimestele kodu müües andnud lubaduse luua neile terviklik, toimiv, ajas kestev ja väärtust kasvatav elurajoon. Meie kliendid on sinna kodu ostes sellega arvestanud ja nad usaldavad meid oma elu suurima investeeringu tegemisel. Me tunneme end vastutajana nende kinnisvara parima säilimise ja vara väärtuse kasvatamise osas. Siin on seitse sammu, kuidas me seda täpselt teeme:

Loe rohkem

Invego annab kõigile uutele kodudele 5-aastase garantii

Eesti juhtivaid kinnisvaraarendajaid Invego annab alates tänasest iga uue koduostu tehinguga kaasa viie aasta pikkuse ehitusgarantii.

Loe rohkem

Fotod: skatepargi avamine tõi kokku palju rõõmsaid nägusid

Laupäeval, 28. mail toimus hommikujuhi Sandra Raju juhtimisel Tiskreoja skatepargi ametlik avamine. Vihmasest ilmast hoolimata oli rõõmu kui palju, sest tegevusi jagus nii väikestele kui ka suurtele. Tõukerattaga sõitmist õpetasid Spot of Tallinn treenerid, pannkooke pakkus Kooker ning samuti sai end proovile panna orienteerumisrajal ja tutvuda näidiskorteritega.

Loe rohkem

Tiskreoja äsja avatud lastehoius on veel mõned vabad kohad

Tiskreoja lastehoid avas uksed oktoobri alguses ning ootab lapsi rühmadega liituma. Lastehoid on avatud tööpäeviti kell 8-18 ning mõeldud 1,5- kuni 3-aastastele lastele. Sel ajal, kui sina tööl oled, on sinu lapsed hästi hoitud.
 
Tiskreoja lastehoius on kaks rühma, milles on mõlemas kuni 15 last. Rühmades on veel mõned kohad vabad. Harku vald toetab kohalikke elanikke tasudes osa lastehoiu kohatasust – vald maksab suurema osa kohatasust ja lapsevanam maksab munitsipaallasteaiale sarnast summat.
 
Lisainfo saamiseks kirjutage tiskreojalastehoid@gmail.com või külastage lastehoiu Facebooki lehte. Tiskreoja Lastehoid on viis aastat tegutsenud Pikaliiva lastehoiu filiaal.

Loe rohkem

Eesti meistrid kutsuvad trenni: “Kõik Tiskreoja inimesed on oodatud!”

Tiskreoja elanikud, mitmekordsed Eesti meistrid Liis-Grete Arro ja Karel Hussar hakkavad septembrist kolmapäeva õhtuti kell 18:30 kõigile huvilistele vabaõhutreeninguid läbi viima. Kasuta võimalust, sest harva ootab koduukse ees toimuvasse trenni Eesti meister, Tiskreojal on neid aga sellel sügisel lausa kaks!

Loe rohkem

Tiskreoja kutsub: liigu ja spordi õues!

Soojemad ilmad lausa kutsuvad õue. Oleme Tiskreojal algusest peale pannud rõhku sellele, et siin oleks nii suurtel kui väikestel elanikel mõnus liikuda ja sportida.

Loe rohkem

Värske elaniku muljed: mõnus kodutunne on juba tekkinud

Aasta eelviimasel päeval uude Tiskreoja-koju sisse kolinud Ott Lepmets jagab oma esimesi muljeid.

Loe rohkem

Fotod: lõbus vastlaliug Tiskreoja kelgumäel

Talverõõmu on Tiskreojal küllaga. Võtsime 2021. aasta vastlapäeva varakult vastu laupäeval, 13.veebruaril.

Loe rohkem

Värsked arengud: ehitus käib korraga viies majas

Kuigi maa on mattunud paksu lumekihi alla, ei ole ehitus aeglustunud. Hetkel ehitatakse korraga viit maja, valmimas on 124 korterit.

Loe rohkem

Tiskreojal valmis suur kelgumägi

Tali on kohal ja Tiskreojal sai valmis uhke kelgumägi! Esimesed pikad liud on juba lastud.

Loe rohkem

Vägev verstapost – Tiskreoja 200!

Jah, sel nädalal lõime käed juba 200. Eesti perega, kes on oma koduks valinud Tiskreoja elurajooni. Vähem kui kahe aastaga on juba pool kõigist algselt planeeritud kodudest omaniku leidnud.

Loe rohkem

Esimesed Tiskreoja jõulupuud tulid kingituseks

Et tähistada esimeste elanike esimesi jõule oma uues kodus, tegime kõigile Tiskreoja peredele väikese kingituse ja kõik said koju viia esimese jõulukuuse.

Loe rohkem

REKORD: Tiskreoja elurajooni osteti novembris iga päev üks kodu

Invego poolt arendatavas Tiskreoja elurajoonis tehti novembris üle-eestiline rekordtulemus, kui kokku osteti seal kuu jooksul 25 korterit või ridaelamut ehk igal tööpäeval vähemalt üks kodu.

Loe rohkem

Tiskreoja kaks uut maja saavutasid oma lõpliku kõrguse

Eelmisel nädalal saime Tiskreoja elurajoonis pidada sarikapidu korraga kahes uues kortermajas, et tänada NOBE ehitajaid senise tubli töö eest.

Loe rohkem

Tiskreojale kerkivad uued ridaelamud

Tiskreoja arendaval Invegol õnnestus moodsat elurajooni laiendada ja rajab sinna populaarseks osutunud ridaelamud veel 77 perele.

Loe rohkem

Vaata uuendusi: esimesed korterid üle antud ja mänguväljak valmis

Kui Tiskreoja esimesed elanikud kolisid augustis ridaelamutesse, siis tänaseks on üle antud ka elurajooni esimesed korterid.

Loe rohkem

FOTOD: Tiskreoja elurajoonis on pandud spordi- ja mänguväljakutesse juba pea pool miljonit

Tallinna külje all Tiskreoja elurajoonis valminud täismõõdus korvpalliväljaku ning avara trenni- ja mänguala rajamisse on ainuüksi esimeses etapis investeeritud ligi pool miljonit eurot.

Loe rohkem

VISKA LEGENDIDEGA: Tiskreoja uus kossuplats avatakse vabavisete Guinnessi rekordi katseks

Eesti korvpalli sajanda sünnipäeva puhul üritatakse laupäeval, 19. septembril korvpalliplatsidel üle Eesti püstitada Guinnessi rekordit, tabades kokku vähemalt 100 000 viset. Oma panuse saab igaüks anda ka just sel päeval avataval Tiskreoja kossuplatsil koos Kalev Cramo meeste ja mitmete Eesti korvpallilegendidega.

Loe rohkem

Tiskreoja lähistele tuleb uus kaubanduskeskus koos Prismaga

Septembris alustatakse uue kaubanduskeskuse rajamist Tiskresse. Ühekorruseline ja ligi 4800-ruutmeetrine kaubanduskeskus valmib 2021. aasta sügisel. Keskuse ankurrentnikuna hakkab 3600-ruutmeetrisel pinnal opereerima Prisma Peremarket.

Loe rohkem

Tiskreoja elurajoon sai esimesed elanikud

Kokku üle 400 koduga Tiskreoja elurajoonis lõppesid kolme esimese hoone ehitustööd ning arendaja andis valminud kodud uutele elanikele üle.

Loe rohkem

UUED FOTOD: Tiskreoja on valmis esimesteks elanikeks

Suvi ei ole pidurdanud Tiskreoja elurajooni arengut. Hoopis vastupidi! Ridaelamud on valmis ja paari nädala jooksul kolivad esimesed elanikud juba uutesse kodudesse.

Loe rohkem

Koduostjate ootus: uus kodu muudab meie elu tagasi selliseks, nagu olime harjunud

Tiskreojale kolimist ootavad Külliki ja Priit on paar, kes on ka varem siinkandis pikalt elanud, kuid elu on viinud nad vahepeal mujale ja nüüd on nad ringiga tagasi, tundes, et jõuavad taas koju.

Loe rohkem

OHOO! Vaata, milline hakkab välja nägema Tiskreoja mänguala

Tiskreoja spordi- ja mänguala rajamise ehitustööd käivad ning kuu aja jooksul on selle esimene etapp valmis.

Loe rohkem

Tiskreoja koduostja: tahaks juba väga teha fast-forward 2 kuud!

Puhusime juttu oma perega Tiskreojale koliva Kristeliga, kelle praegune suurim unistus on lihtsalt see, et saaks paar kuud aega edasi kerida ja juba oma uude koju sisse kolida.

Loe rohkem

UUED FOTOD: Vaata, millise hooga Tiskreoja areneb

Fotograaf käis ehitusel ja püüdis pildi peale uusi põnevaid arenguid Tiskreojas – peamised märksõnad on teede asfalteerimine, viimased pingutused fassaadide kallal ja hoogsad sisetööd.

Loe rohkem

UUS TEILE, VANA MEILE: Senise kodu saab Tiskreoja elurajoonis vahetada uue vastu

Kogu juuni- ja juulikuu vältel pakuvad uudse Tiskreoja elurajooni arendajad koduostjatele ainulaadselt võimalust soetada uus korter, vahetades selle senise kodu vastu.

Loe rohkem

Galerii: uued naabrid ja hoogne ehitus

Võime rõõmustada, et paralleelselt hoogsa ehitustööga on ka koduostjate huvi Tiskreoja vastu jätkuvalt suur. Aprillis otsustas veel viis peret oma uue kodu valikul Tiskreoja kasuks.

Loe rohkem

PILK PEALE: mängu- ja spordiväljakud valmivad juba augustis

Peagi algavad tööd Tiskreoja uhke spordi- ja mänguväljaku rajamiseks, millest suur osa valmib juba augustikuu jooksul.

Loe rohkem

Tiskreoja elurajoon saab oma suure õunaaia

Värske otsuse kohaselt tuleb Tiskreojale päris oma õunaaed, mis jääb kõigi elanike kasutusse. Kokku istutatakse sel sügisel õunaaeda 34 puud.

Loe rohkem

Tabasalu riigigümnaasiumi ehitus läheb käima

Tiskreojast 3 km kaugusele kerkiva Tabasalu haridushoonete kompleksi ehituse peatöövõtja leidmiseks korraldatud rahvusvahelise hanke võitja on selgunud ning Riigi Kinnisvara sõnul algavad ehitusööd juba maikuus. 

Loe rohkem

VÄRSKED FOTOD: Tiskreoja kodude ehitus on tublisti graafikust ees

NOBE on uue mahuka Tiskreoja elurajooni rajamisel tublisti pingutanud ning ehitajad kinnitavad, et tööd on tänase seisuga mitme kuu võrra graafikust ees.

Loe rohkem

Tiskreojale kodu rajav Maria: “Me ei plaaninud Õismäelt lahkuda, aga siis…”

Uudne Tiskreoja elurajoon kerkib paljuski noori peresid silmas pidades. Nende seas on ka oma varastes kahekümnendates Maria, kes on koos abikaasaga Tiskreojale kodu rajamas. Küsisime neilt, milliste tunnetega nad oma esimese ühise kodu valmimist ootavad.

Loe rohkem

LHV: pankadel jätkub laenuraha nii koduostja kui arendaja jaoks

LHV ettevõtete panganduse ärikliendihalduri Lenna Pedrase sõnul on pangad uutes oludes kindlasti veidi konservatiivsemad, ent raha jätkub ja laene antakse nii oma kodu ostmiseks kui äriprojektide finantseerimiseks.

Loe rohkem

Kasulik uudis koduostjale: Tiskreojas pakutakse 5-aastast ehitusgarantiid

Eesti mahukaimasse arendusprojekti, kokku 400 koduga Tiskreoja elamurajooni kodu ostvatele inimestele pakutakse alates veebruarist tavatult pikka, koguni 5-aastast ehitusgarantiid.

Loe rohkem

KONKURSS: Alusta kohalikele teenuse pakkumist Tiskreojal

Rannamõisa tee äärde kerkivas Tiskreoja elurajoonis on mõned kuni 150 m2 suurused pinnad, mida arendaja soovib koos uute vahvate koostööpartneritega kasutada ära kogukonnale vajalike teenuste pakkumiseks.

Loe rohkem

Uus Eesti rekord! Tiskreojas peeti korraga lausa seitsme hoone sarikapidu

Tallinna piirile tuhandele elanikule rajatava moodsa Tiskreoja elurajooni arendajad, arhitektid ja Harku vallavanem Erik Sandla saagisid enneolematu ühisaktsiooni käigus samaaegselt maha sarikapärjad koguni seitsme hoone katuselt, mis elurajoonis korraga oma lõpliku kõrguse saavutasid.

Loe rohkem

400 koduga Tiskreoja elurajoon sai nurgakivi

Eile pandi Tallinna külje all nurgakivi uuele Tiskreoja elurajoonile, kuhu kerkib kokku üle 400 moodsa kodu.

Loe rohkem

Eesti rahva lemmikuusarendus on Tiskreoja

City24 uusarenduste kampaania „Kuumad pakkumised“ raames toimunud rahva lemmikarenduse valimisel osutus inimeste suurimaks lemmikuks Tallinna külje all Harku vallas asuv Tiskreoja elurajoon.

Loe rohkem

Uutest müüki tulnud korteritest napsati enamik vaid nädalaga

Tiskreoja elurajoonis läksid müüki kodud arenduse viiendas korterelamus ja vaid nädalaga osteti või broneeriti korteritest enam kui pooled.

Loe rohkem

Tiskre ja Kakumäe vahele tuleb sild

Käesoleval nädalal alustati  Tiskre oja purde ning jalgtee rajamisega. Kakumäe ja Tiskre piirile tulev jalgtee loob võimaluse minna otse üle Tiskre oja Räime tänavalt Roostiku tänavale.

Loe rohkem

Algas Tiskreoja esimeste hoonete ehitus

Harku vald väljastas ehitusload ambitsioonika Tiskreoja elurajooni esimese etapile, mille järel alustas NOBE tänasest Tallinna piiril Rannamõisa tee ääres ehitustöid enam kui 100 uue kodu rajamiseks.

Loe rohkem

Tiskreojas tulid müügile moodsa arhitektuuriga ridaelamud

Tallinna piirile kokku 400 uut kodu loovas Tiskreoja elurajoonis pandi müüki põneva arhitektuuriga ridaelamuboksid.

Loe rohkem

PILK PEALE: Tiskreojalaste kodutee muutub neljarealiseks

Sel nädalal algasid ehitustööd Rannamõisa teel, kus senine 1+1 maantee ehitatakse neljarajaliseks. Rajatakse ka uus ringtee, tänu millele tekib Rannamõisa teelt otse mugav ligipääs uude Tiskreoja elurajooni.

Loe rohkem

Tiskreojas läheb ehituseks! Invego ja NOBE sõlmisid 39 miljoni eurose ehituslepingu

Kinnisvaraarendaja Invego sõlmis Tallinna piirile rajatava Tiskreoja elurajooni ehitamiseks 38,6 miljoni eurose lepingu NOBEga.

Loe rohkem

Kuum kaup: Harku valla suurimas elamuarenduses müüdi kiirelt 60 korterit

Vähem kui kolm kuud pärast eelmüügi algust on Tallinna linna ja Harku valla piirile kerkiva Tiskreoja elurajoonis uue omaniku leidnud juba 60 korterit. Tiskreoja esimeste majade ehitus algab suve lõpus ja need valmivad järgmise aasta juuniks.

Loe rohkem

Ehitushindade jätkuv tõus mõjutab ka Tiskreoja kodusid

Ehitushinnaindeksi tänavu jätkuv tõus tähendab, et koduostjatel ei ole põhjust hinnalangust oodata ning ka Tiskreoja elurajooni kodude hinnad ei pruugi jääda üldisest hinnatõust puutumata.

Loe rohkem

Tiskreoja arhitektuurse lahenduse loovad PIN Arhitektid

Tallinna piirile rajatava 400 korteriga Tiskreoja elurajooni tervikliku arhitektuurse lahenduse loomiseks sõlmiti leping PIN Arhitektidega.

Loe rohkem

Invego rajatud Vana-Peetri elamurajoon sai valmis

Tiskreoja elurajooni arendav Invego sai pärast kaheaastast ehitust Tallinna külje all Rae Vallas valmis 135 korteriga Vana-Peetri elamurajooni, mille viimane kodu anti täna uuele omanikule üle.

Loe rohkem

Tiskreoja tervliku elurajooni loomiseks investeeritakse 45 miljonit

Kinnisvaraarendaja Invego investeerib Rannamõisa tee äärde 400 korteriga uue kaasaegse Tiskreoja elurajooni arendamisse 45 miljonit eurot.

Loe rohkem

Vaata meie teisi projekte