Jaga

VISKA LEGENDIDEGA: Tiskreoja uus kossuplats avatakse vabavisete Guinnessi rekordi katseks

Eesti korvpalli sajanda sünnipäeva puhul üritatakse laupäeval, 19. septembril korvpalliplatsidel üle Eesti püstitada Guinnessi rekordit, tabades kokku vähemalt 100 000 viset. Oma panuse saab igaüks anda ka just sel päeval avataval Tiskreoja kossuplatsil koos Kalev Cramo meeste ja mitmete Eesti korvpallilegendidega.

Tiskreoja elurajoonis vastvalminud kossuplatsil panustavad vabavisete rekordisse BC Kalev/Cramo mehed eesotsas Kregor Hermeti, Devin Thomase ja treener Indrek Reinbokiga. Lisaks on lubanud osaleda sellised Eesti korvpallilegendid nagu Priit Tomson, Tõnis Randala, Aleksei Tammiste, Gunnar Dudkin, Aadu Kana ja teised.

Uuel kossuplatsil saavad huvilised visata vabaviskeid ja panustada Guinnessi rekordi püstitamisse ajavahemikus kell 12-16. Koos rekordikatsega toimub Tiskreoja uue korvpalliplatsi ja mänguväljaku avamise puhul meeleolukas perepäev, kus uuel moodsal spordi- ja mängualal lõbustavad lapsi Lottemaa tegelased.

Kinnisvaraarendaja Invego on ainuüksi homme avatavas esimeses etapis investeerinud Tiskreoja elurajooni spordi- ja mänguväljakutesse ligi pool miljonit eurot. Järgmises etapis arendatakse ala veelgi ning seal valmib ka eraldi rulapark.

Üritus toimub Tiskreoja elurajoonis kohe Tallinna külje all aadressil Taverni tee 3 ja on kõigile tasuta. Vaata ka www.vabavise.ee.

Vaata meie teisi projekte