Jaga

Luksusliku mekiga kodud

Nimeka büroo PIN Arhitektid poolt projekteeritud Tiskreoja elurajooni kerkivad moodsad, energiasäästlikud, liftidega majad, kus kodudel on kõrged aknad ja suured terrassid või rõdud. Privaatsuse tagab täiendav heliisolatsioonikiht ja hoonete paigutus nii, et pilgud naabriga naljalt ei kohtu.

Domineerivad puit ja klaas

Hooned on mõnusalt madalad, kuni 3-korruselise ning disainitud selliselt, et oleks ühiseid elemente, aga ei tekiks üksluist küla. Välisviimistluses domineerib sõbralik puidune fassaad ning hoonetel on hoolimata B-energiaklassist rohkelt klaaspinda.

Tervistav keskkond

Kodud on toodud põhimaanteest eemale ning esimeste hoonete ja maantee vahele tuleb täielikuks privaatsuseks mets. Kogu ümbruskond saab olema väga põhjalikult haljastatud ja terviklikult läbimõeldud. Kerkivad mänguväljakud, välijõusaal, pallimängualad, kergliiklusteed, majadevaheline park ja tervisekilomeeter.

Läbimõeldud planeeringud

Tiskreoja korteriplaneeringud on praktilised, kus kõik on hoolega läbimõeldud, et kogu pind oleks maksimaalselt hästi kasutatud ja ka kõik vajalikud mööbliesemed sobituksid kenasti oma kohale. Peaaegu kõigil vähemalt 3-toalistel korteritel on kodudes ka abipind – kas garderoob või panipaik. Hoonete sisearhitektuurse lahenduse loovad Kersti Nigols ja Kariina Kaufmann sisearhitektuuribüroost Ruutu 6.

Vaata meie teisi projekte