Jaga

Vägev verstapost – Tiskreoja 200!

Jah, sel nädalal lõime käed juba 200. Eesti perega, kes on oma koduks valinud Tiskreoja elurajooni. Vähem kui kahe aastaga on juba pool kõigist algselt planeeritud kodudest omaniku leidnud.

Tiskreoja arendust vedava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on looduslähedaste kodude järele nõudlus jätkuvalt kõrge ja Tiskreoja on lihtsalt kõige parem projekt, mis praegu saadaval. “Nii lihtne see ongi,” selgitas Vähi Tiskreoja müügiedu.

Tema sõnul saadi juba mõni aeg tagasi aru, et esialgne ambitsioonikas plaan rajada Tiskreojale ligi 400 kodu, võib jääda tagasihoidlikuks. “Novembris lõime kõik müügirekordid ja nüüd jaanuaris müüsime oodatust ligi pool aastat varem arenduse 200. kodu,” märkis Vähi ja lisas, et täna saab soetada kodusid sel suvel ja sügisel valmivatesse hoonetesse. 

Et suurele nõudlusele vastata, on planeeritust oluliselt varem müügile jõudnud arenduse 15. maja. Aasta lõpus õnnestus Invegol laiendada Tiskreoja elurajooni territooriumi ning seni plaanitule ambitsioonikale mahule lisaks alustati ettevalmistusi, et rajada stiilsed ridaelamud veel 77 perele.

“Koroonaperiood ei ole Tiskreoja tulemusi kõigutanud, küll aga on ostjatega suheldes joonistunud välja muutus, et uue kodu valikul mängib varasemast veel rohkem rolli selle looduslähedus, terviserajad ning spordi- ja mänguväljakud, mis annavad võimaluse aktiivselt välitingimustes aega veeta,” märkis Vähi.

Kokku kerkib Tallinna piiril Harku vallas asuvasse Tiskreoja elurajooni terviklik tuleviku elurajoon 500 koduga. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala, rohkelt haljastust ning avar õunaaed. Kõik kortermajad on varustatud liftidega ning enamikel avaratel ja hea planeeringuga kodudel on terrassid või rõdud.

Vaata meie teisi projekte