Jaga

Kuum kaup: Harku valla suurimas elamuarenduses müüdi kiirelt 60 korterit

Vähem kui kolm kuud pärast eelmüügi algust on Tallinna linna ja Harku valla piirile kerkiva Tiskreoja elurajoonis uue omaniku leidnud juba 60 korterit. Tiskreoja esimeste majade ehitus algab suve lõpus ja need valmivad järgmise aasta juuniks.

“Tundub, et oleme Tiskreojas inimeste ootusi hästi tabanud – moodne arhitektuur koos suurte akende ja avarate rõdudega, aga ka olulised kaasaegsed mugavused nagu lift, lisaisolatsioon korterite vahel ja panipaigad igale kodule ning seda kõike vägagi mõistliku hinnaga,” loetles elurajooni arendava Invego juht Kristjan-Thor Vähi ning rõhutas, et Tiskreoja väga olulised tugevused on ka mahukas haljastus ning rohked sportimise ja vaba aja veetmise võimalused.

Üks kiiret müüki soosiv faktor on Vähi sõnul ka pidev ehitushindade tõus. “Inimesed on aru saanud, et odavamaks asjad ei lähe ning kui neile juba miski meeldima on hakanud, siis tahavad nad ka esimesel võimalusel kauba lukku lüüa,” kommenteeris ta levinud arusaama, et iga uus projekt või olemasoleva projekt uut etapp on eelmisest jälle veidi kallim.

Just taskukohane hind on Vähi kinnitusel see, mis on võimaldanud paljudel noortel peredel vaadata ka nelja- ja viietoalisi kortereid. “Kui esimese nelja maja viietoalised korterid on kõik tänaseks juba omaniku leidnud, siis neljatoalisi on veel paar tükki soodsa 149 900 eurose hinnaga müügis,” selgitas ta, et keskmiselt on 4-toalises ligi 80 ruutmeetrit, millele lisaks on ligi 10 ruutmeetrit rõdupinda. Vähi lisas, et kindlasti on argument ostmiseks olnud ka praegusel tutvumisperioodil kuni juuni lõpuni korteriga kaasa antav tasuta parkimiskoht.

Kokku rajab Invego 12 hektarile 20 madalat, kuni 3-korruselist hoonet 400 korteriga, kus esimesed kodud on kavas valmis saada järgmiseks sügiseks. Tiskreoja elurajooni juurde tulevad kodupood ja kohvik, co-working ruumid, kogu perele mitmekülgsed vaba aja veetmise ja sportimise võimalused nagu tervisekilomeeter, rulapark, pallimänguväljakud ja suur laste mänguala.

Vaata meie teisi projekte