Jaga

Värske elaniku muljed: mõnus kodutunne on juba tekkinud

Aasta eelviimasel päeval uude Tiskreoja-koju sisse kolinud Ott Lepmets jagab oma esimesi muljeid.

Tallinnas vandeadvokaadina töötava Oti sõnul otsustas ta uut elukohta valides Tiskreoja kasuks, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas. “Majad on kvaliteetselt ehitatud ja mõistliku hinnaga, asukoht on samuti hea,” kirjeldab värske elanik ise ja ütleb, et oluline oli ka valik ehk piisavalt palju eri suurusega kortereid. Kodud on valgusküllased, suurte akende ja rõdudega, arhitektuur on kaasaegne ja kena ning seinad ei kostu läbi.

Ümbritseva keskkonna puhul kiidab ta Tiskreoja looduslähedust – vanemate ja suuremate puude ning põõsaste säilitamine on tema sõnul tähtis. “Nüüd tuleb veel oodata kuni ka uus haljastus kenasti kasvama hakkab,” lisab Ott ja rõhutab, et kergliiklusteed, mänguväljak ja valgustuslahendus annavad palju juurde. “Välijõusaali olulisus tuleb sel kevadel muidugi eriliselt esile, kuna tavapäraste spordiklubide uksed on suletud,” lisab ta.

Naabritega tutvumine võtab veel aega, aga tänu Facebookis tekkinud Tiskreoja elanike kommuunile, paneb Ott vaikselt naabrite nimed ja näod kokku. “Eks me jõuam tutvuda, kuna ühist korraldamist on algusaegadel isegi rohkem oodata, näiteks kogu prügimajandus vajab veel sisse töötamist,” arutleb ta, kuid võtab siis esimese paari kuu emotsioonid kokku lihtsa lausega: “Igatahes on juba tekkinud mõnus kodutunne!”

Vaata meie teisi projekte