Jaga

Uutest müüki tulnud korteritest napsati enamik vaid nädalaga

Tiskreoja elurajoonis läksid müüki kodud arenduse viiendas korterelamus ja vaid nädalaga osteti või broneeriti korteritest enam kui pooled.

Elurajooni arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul pannakse Tiskreoja ligi 400 kodu müügile järk-järgult ning senisest enam kui sajast pakkumisel olnud kodust on ligi 90 protsenti paari kuuga juba võetud. “Ja ka ligi nädal tagasi müügile jõudnud viienda maja 18 korterist on täna saadaval veel vaid seitse,” ütles Vähi.

Tiskreoja viiendas korterelamus algavad kahetoaliste korterite hinnad alates 95 900, kolmetoalised alates 124 900 eurost ning viimane kirjutamise hetkel saadaolev suure terrassiga neljatoaline korter maksab 152 900 eurot.

Tiskreoja kõik moodsad kortermajad on kolmekorruselised ja igas majas on lift. Hoolimata valgusküllasusest ja rohkest aknapinnast on korterid projekteeritud vastama B-energiaklassi nõuetele. Korterite vahel on täiendav heliisolatsioon. Enamik kodusid on avara rõdu või terrassiga, lisatasu eest on saadaval parkimiskohad ja panipaigad.

Tallinna piiril asuva Tiskreoja elurajooni 12 hektarile kerkib terviklik tuleviku elurajoon, kuhu tuleb kokku ligi 400 kodu. Sinna rajatakse ka kodupood ja -kohvik, co-working ruumid ning mitmekülgsed vaba aja veetmise ja sportimise võimalused kogu perele. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, elektriautode laadimiskohad, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, pallimänguväljakud ning suur laste mänguala.

Tiskreoja elurajoonis algasid sel kuul hoonete ehitustööd ning esimesed majad valmivad järgmise aasta sügisel. INVEGO poolt arendatava Tiskreoja elurajooni ehitab Nordecon Betoon, arhitektuurne lahendus on PIN Arhitektide ja sisearhitektuurne lahendus Ruutu 6 sisearhitektuuribüroo poolt.

Vaata meie teisi projekte