Jaga

KONKURSS: Alusta kohalikele teenuse pakkumist Tiskreojal

Rannamõisa tee äärde kerkivas Tiskreoja elurajoonis on mõned kuni 150 m2 suurused pinnad, mida arendaja soovib koos uute vahvate koostööpartneritega kasutada ära kogukonnale vajalike teenuste pakkumiseks.

“Kindlasti on Tiskreoja lähistel nii mõnigi inimene, kes on mõelnud mõne kodu lähedal vajaliku teenuse pakkumise peale – olgu siis lastehoiuteenus, jooga, massaaž, mudilaste võimlemine või hoopis midagi muud – aga pole selleni veel jõudnud, näiteks sobilike ruumide puudumise tõttu,” ütles Invego juht Kristjan-Thor Vähi.

Nüüd kutsubki Tiskreoja elurajooni arendaja üles toredaid ja ettevõtlikke inimesi oma ideega kandideerima soodustingimustel ruumide kasutamise võimalusele.

Tiskreoja elurajoon on üks suuremahulisematest käimasolevatest elamuarendustest, kus rajatakse kodud enam kui 400 perele ning koostöös Harku vallaga suur spordi- ja mänguväljakute ala koos parklaga Tabasalu, Tiskre ja Harkujärve piirkonna elanikele.

Elurajooni on hea ligipääs Rannamõisa tee ja Vana-Rannamõisa tee ühenduskohas värskelt valminud ringristmikult. Lisaks luuakse ühendus Harkujärve külaga. Koos naabruskonna arendustega on tegemist kiiresti areneva piirkonnaga, kus Tiskreojas loodav keskkond on hea potentsiaaliga kohalikuks tõmbekeskuseks.

Kui tuluke läks põlema, kirjuta meile julgelt info@invego.ee

Vaata meie teisi projekte