Jaga

UUS TEILE, VANA MEILE: Senise kodu saab Tiskreoja elurajoonis vahetada uue vastu

Kogu juuni- ja juulikuu vältel pakuvad uudse Tiskreoja elurajooni arendajad koduostjatele ainulaadselt võimalust soetada uus korter, vahetades selle senise kodu vastu.

400 koduga terviklikku uut Tiskreoja elurajooni arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on juuni- ja juulikuu vältel kehtiva pakkumise eesmärk teha inimestele kodu ostmine võimalikult mugavaks. “Põhimõte on lihtne – laseme Tiskreojale kolida soovijal tema senise kodu ära hinnata, aitame sellele ostja leida ning kui see ei õnnestu, siis ostame tema vana kodu ise ära,” selgitas Vähi.

Vahetuseks või sissemakseks sobivad korterid Tallinnas ja Tallinna lähivaldades ning samuti Tartus ja Pärnus. Tiskreoja arendajate poolt tehtava ostupakkumise täpne suurus lähtub konkreetsest korterist, asukohast ja muudest teguritest ning LAAM Kinnisvara poolt antud hinnangust.

Pakkumise kasutamiseks tuleb toimida järgnevalt:

1. Vali välja oma uus kodu Tiskreojas.
2. Anna enne 31.07.2020 Tiskreoja müügikontaktile märku, et soovid pakkumist kasutada.
3. LAAM Kinnisvara spetsialistid tulevad ja vaatavad senise korteri üle ning annavad sellele oma hinnangu.
4. LAAM Kinnisvara ja Tiskreoja ühine komisjon teeb pakkumise korteri väljaostuks. Pakkumine tehakse ainult korteritele, mis asuvad Tallinnas või Tallinna lähivaldades, Tartus või Pärnus. Väljaostu hind lähtub konkreetsest korterist, asukohast ja muudest teguritest ning LAAM Kinnisvara poolt antud hinnangust.
5. Kui pakkumine sobib, sõlmitakse Tiskreoja arendajaga leping elurajooni uue kodu omandamiseks ja LAAM Kinnisvaraga leping senisele kodule ostja leidmiseks.
6. LAAM Kinnisvara otsib senisele korterile ostjat kuni Tiskreojal uus kodu valmimas on. Minimaalne müügiperiood on 3 kuud. Kui LAAM Kinnisvara selle ajaga ostjat ei leia, ostab Tiskreoja arendaja senise korteri ise ära.

Tallinna piiril asuva Tiskreoja elurajooni 12 hektarile kerkib terviklik tuleviku elurajoon, kus valmib kokku ligi 400 kodu. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, pallimänguväljakud, suur laste mänguala ning avar õunaaed. Kõik moodsad kortermajad on kolmekorruselised ja igas majas on lift. Korterite vahel on täiendav heliisolatsioon ning enamik kodusid on avara rõdu või terrassiga.

Invego poolt arendatava Tiskreoja elurajooni ehitab NOBE ja arhitektuurse lahenduse on loonud PIN Arhitektid.

Vaata meie teisi projekte