Jaga

Invego annab kõigile uutele kodudele 5-aastase garantii

Eesti juhtivaid kinnisvaraarendajaid Invego annab alates tänasest iga uue koduostu tehinguga kaasa viie aasta pikkuse ehitusgarantii.

“Otsus anda edaspidi kõigile kodudele viie aasta pikkune garantii loob uue standardi. Seadus nõuab kaks aastat, me oleme seni pakkunud kolm, aga meie kodud on rohkem väärt,” kommenteeris Kristjan-Thor Vähi, kelle sõnul väljendab turu pikim garantiiaeg ennekõike enesekindlust, veendumust nii enda kui partnerite töö kõrgesse kvaliteeti. “Kui aus olla, siis see otsus ei olnud raske. Kui korralikud autotootjad suudavad anda viie aasta pikkuse garantii, siis miks ei peaks seda suutma korralik kinnisvara arendaja,” selgitab Vähi.

Koduostja jaoks tagab viis aastat pikk garantii pikaks ajaks meelerahu kui mõni probleem ka tekib, siis Invego selle lahendab. “Kuulasime oma kliente ja hakkasime esmalt pikendatud garantiid pakkuma lisatasu eest. Nüüd otsustasime, et aeg on küps tõsta latt kõrgemale ja muuta viie aasta pikkune garantii uueks standardiks,” rääkis Kristjan-Thor Vähi.

“See on meie kindel ja püsiv lubadus, mitte lühiajaline turundustrikk või kampaaniapakkumine. Meie turundustegevus jätkub tavalisel moel, aga viieaastane garantii on kampaaniate ülene lubadus, mis nüüdsest kehtib kõigile uutele kodudele ja alati,” kinnitas Invego juht.

Terviklike elukeskkondade rajamisele keskendunud Invego on viimaste aastate jooksul Tallinnas ja lähiümbruses rajanud kodud enam kui 1100 perele. Juba täna saab uue garantiiga kodu soetada arenduses olevatesse Luccaranna ja Uus-Järveküla elurajooni, viimased korterid on saadaval ka sel suvel lõplikult valminud Tiskreoja elurajoonis.

Vaata meie teisi projekte