Jaga

REKORD: Tiskreoja elurajooni osteti novembris iga päev üks kodu

Invego poolt arendatavas Tiskreoja elurajoonis tehti novembris üle-eestiline rekordtulemus, kui kokku osteti seal kuu jooksul 25 korterit või ridaelamut ehk igal tööpäeval vähemalt üks kodu.

“November on kinnisvaraturul ka muidu aktiivne aeg, aga selline võimas tulemus, eriti käesoleval aastal, kus kõigest ühe kuuga ostetakse lõppklientide poolt ära kõik ühe maja korterid, teeb silmad ette mitte ainult meie enda varasematele kuudele Tiskreojas, vaid ka kõigile teistele uusarendustele, mis praegu Eestis müügil on,” kinnitas Invego juht Kristjan-Thor Vähi. Ta lisas, et kokku oli rekordkuu jooksul notaris põhjust käia tegelikult isegi 70 korral, sest lisaks uutele korteriostjatele viidi lõpuni ka suur hulk varem ostetud ja nüüd valminud kodude tehinguid. 

“See kõik kinnitab, et erinevalt varakevadest on inimesed enesekindlamad ja majanduslik seis üldiselt üsna tugev, samuti meeldib Tiskreoja arendus inimestele ning on väga atraktiivne koht oma uue kodu rajamiseks, kus kvaliteedi ja hinna suhe on hästi paigas. Võib selgelt öelda, et väärt kinnisvara kriisi ei karda,” selgitas Vähi, kelle sõnul on kõigist tänaseks elurajoonis valminud 115-st kodust müügil veel vaid üks ning järgmiste Tiskreoja kodude valmimist tuleb oodata suveni.

Tiskreoja elurajoonis alustati novembris uute stiilsete A-energiaklassiga 5-toaliste ridaelamute müügiga, samuti tuli müügile kaks moodsat uut korterelamut, milles on 2-5toalised korterid. Mullu valisid koduotsijad Tiskreoja oma eelistatuks uusarenduseks. 

Kokku kerkib Tallinna piiril Harku vallas asuvasse Tiskreoja elurajooni terviklik tuleviku elurajoon 500 koduga. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala, rohkelt haljastust ning avar õunaaed. Kõik kortermajad on varustatud liftidega ning enamikel avaratel ja hea planeeringuga kodudel on terrassid või rõdud.

Vaata meie teisi projekte