Jaga

Tiskreoja koduostja: tahaks juba väga teha fast-forward 2 kuud!

Puhusime juttu oma perega Tiskreojale koliva Kristeliga, kelle praegune suurim unistus on lihtsalt see, et saaks paar kuud aega edasi kerida ja juba oma uude koju sisse kolida.

Miks te just Tiskreoja oma uueks koduks valisite?
Uue kodu puhul oli meil kriteeriumeid üsna palju ning Tiskreoja kasuks sai meil nimekirja kõige rohkem plusse. Otsisime kodu, mis oleks piisavalt ligidal Õismäele, kuna meie tugivõrgustik asub siin, ning ühtlasi oli oluline, et loodus ja meri ei oleks kaugel, kortermajas oleks lift ning loomulikult mängis ka suurt rolli hind.

Kas olete elevil, et juba varsti saab oma uude koju sisse kolida?
Oi, seda hetke oleme nüüd vist juba peaaegu aastakene oodanud, et saaks uuele ja suuremale pinnale. Ja kõige rohkem oleme elevil selle üle, et saab korteri koduks muuta ning sisustamisega hakata tegelema.

Kas sisekujunduse osas olete juba plaane teinud?
Kui nüüd aus olla, siis ideid on miljon, aga ei ole veel seda ühte ja kindlat suunda välja valinud. Eks see ilmselt selgub alles siis, kui saame oma jalaga enda korterisse astuda ning juba hakkabki mõte lendama.

Kas olete viimasel ajal Tiskreoja juurest mööda sõitnud ja ehituse arenemist ka ise piilumas käinud?
Korduvalt! Kuna hetkel ei ela me ka väga kaugel Tiskreojast ja üsna tihti autoga sõites on hea lasta lapsel oma uinak ära teha, siis meie jaoks juba kindel trajektoor on sõita Tabasaluni mööda Rannamõisa teed ja tagasi.

Mida positiivset kõige rohkem oma uuest kodust ja kogu Tiskreoja elurajoonist ootate?
Kogu Tiskreoja tundub olevat väga hea koht, kus lapsele vahvat lapsepõlve pakkuda, kuna on olemas ju õunaaed, mänguväljakud ning ka metsatukad on vaid kiviviske kaugusel. Ja ühtlasi ei jõua ära oodata, et saaks oma rõdult päikeseloojanguid nautida.

Mida arvate, et uus kodu teie elus muudab?
Eks iga uus etapp elus annab meile miskit toredat. Tänu suuremale kodule on ka suurem tõenäosus, et meie poisipõnn saab endale varsti ka väikese õe või venna või koguni mõlemad.

Fotodel Kristel ja Hendrik Tiskreoja elurajoonis oma valmiva uue kodu juures (fotod: Ardo Kaljuvee)

Vaata meie teisi projekte