Jaga

Kodu Invego rajatud elurajoonis: kuidas loome ja kuidas hoiame?

Oleme inimestele kodu müües andnud lubaduse luua neile terviklik, toimiv, ajas kestev ja väärtust kasvatav elurajoon. Meie kliendid on sinna kodu ostes sellega arvestanud ja nad usaldavad meid oma elu suurima investeeringu tegemisel. Me tunneme end vastutajana nende kinnisvara parima säilimise ja vara väärtuse kasvatamise osas. Siin on seitse sammu, kuidas me seda täpselt teeme:

  • Kõigepealt loob Invego oma visiooni kodust ja keskkonnast, kus inimesed tulevikus elada tahavad.
  • Viime läbi arhitektuurikonkursi, mille tulemusena valitud tipparhitektid arendavad visiooni edasi luues tervikliku elurajooni kontseptsiooni ning plaanilahendused.
  • Projekteerime ning koostame ehitushanke, et valida elurajoonile parim ehitaja. Tervikliku arenduse ehitus võtab mitmeid aastaid ning hooned valmivad eri etappides.
  • Juba enne esimeste hoonete valmimist korraldame kogu arendusele haldusfirma väljavalimise hanke perioodiks, mis tagab parimate tingimustega haldusteenuse viimasena valminud maja garantiiperioodi lõpuni.
  • Kui elurajoon on lõplikult valmis ja nii-öelda sisse elanud, siis on edasised otsused ainult ja ainult elanike endi kätes. Kui ühel päeval otsustavad kõik ühistud, et neil on olemas senisest parem viis oma kodukoha korras hoidmiseks, siis on see nende vaba valik.
  • Kuna elurajoon koosneb mitmest omavahel koos toimivast eri kinnistust ja paljudest eri ajal valmivatest hoonetest, siis oleme algusest peale läbi mõelnud, kuidas teenused oleksid tagatud kõigile võrdselt ja esimesest päevast alates.
  • Suur pilt ei sisalda ainult maju ja teid, vaid näiteks ka haljastuslahenduse toimima saamist, mis võtab vähemalt paar-kolm aastat ning sama pikal perioodil tuleb tagada ka elanike vajadusi tagavate agregaatide hooldus ja järelevalve tootjapoolse garantii perioodil.

Terviklikku elurajooni arendades on Invego kohus anda selle kõigile elanikele kindlustunne, et nende vara on heades kätes ja selle väärtus ajas kasvab. Kui kõik eelpool kirjeldatud sammud on ellu viidud, siis saame olla veendunud, et oleme oma kohuse täitnud.

Vaata meie teisi projekte