Jaga

Invego rajatud Vana-Peetri elamurajoon sai valmis

Tiskreoja elurajooni arendav Invego sai pärast kaheaastast ehitust Tallinna külje all Rae Vallas valmis 135 korteriga Vana-Peetri elamurajooni, mille viimane kodu anti täna uuele omanikule üle.

Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul oli algne prognoos, et kodud leiavad ostja viie aastaga, reaalsuses müüdi aga viimased korterid vähem kui kaks aastat pärast projekti algust. 

“Suur huvi näitab, et inimesed ei soovi kodu üksikus majas kuskil lagendikul, vaid otsivad üha enam hea hinnaga kodu terviklikus korralikult haljastatud elurajoonis, millel on ühtne stiil, tagatud kvaliteet ja kõik eluks vajalikud teenused käe-jala juures,” märkis Vähi.

Vana-Peetri elurajoon Peetri külas koosneb kaheksast ridaelamust ja kuuest kortermajast, mille ehitaja oli Mitt & Perlebach ning arhitektid Karli Luik ja Martin McLean.

Vähi sõnul rajatakse nüüd veelgi mahukam ja suurejoonelisem arendus Tiskreoja teisele poole Tallinna, kasutades ära Vana-Peetri kogemust. Harku vallas pealinna piiril kerkib Tiskreoja elurajooni kokku 400 moodsat taskukohast kodu. 

Terviklikult planeeritud Tiskreoja elurajoonis tulevad kodude juurde kogu perele mitmekülgsed vaba aja veetmise ja sportimise võimalused nagu tervisekilomeeter, rulapark, pallimänguväljakud ja suur laste mänguala, aga ka kodupood ja kohvik ning mugavad co-working ruumid.

Vaata meie teisi projekte